fbpx

"Każdy rząd pozbawiony krytyki jest skazany na popełnianie błędów"

18.2 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

"Każdy rząd pozbawiony krytyki jest skazany na popełnianie błędów"

Dziś (piątek, 13 sierpnia) PAP zapowiada:

Warto przeczytać

Kraj

GLIŃSKI-OLIMPIJCZYCY-SPOTKANIE
O godz. 11 w Warszawie odbędzie się spotkanie ministra kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotra Glińskiego z medalistami olimpijskimi – beneficjentami Programu PFN Team 100. Informacje na bieżąco.

PANDEMIA-KORONAWIRUS
W ciągu dnia informacje w związku z pandemią koronawirusa. Na bieżąco komunikaty: Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, a także rządu i administracji z całego kraju. Informacje na bieżąco.

Zagranica

EUROPA-POŻARY
Od dwóch tygodni południe Europy, zwłaszcza Grecja i Turcja, zmaga się z licznymi pożarami, które strawiły tysiące hektarów lasów, zniszczyły setki budynków, a życie straciło kilkadziesiąt osób. Informacje własne i agencyjne.

AFGANISTAN-WOJNA
Rozwój wydarzeń w Afganistanie, gdzie talibowie, wykorzystując wycofywanie się z kraju międzynarodowych sił wojskowych po wodzą USA, w ramach podjętej ofensywy zdobywają kolejne obszary. USA, Kanada i Wielka Brytania wysyłają do Afganistanu siły specjalne, które mają pomóc ewakuować ambasady tych państw z Kabulu. Informacje własne i agencyjne.

ŚWIAT-KORONAWIRUS-PANDEMIA
Trwa pandemia koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego groźną dla życia chorobę Covid-19. Według amerykańskiego Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa zakażenie koronawirusem stwierdzono dotychczas u ponad 204,96 mln ludzi na świecie, a ponad 4,32 mln zainfekowanych zmarło; wykonano ponad 4,56 mld szczepień przeciw Covid-19. Informacje własne i agencyjne.

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz imię

Najnowsze artykuły