fbpx

"Każdy rząd pozbawiony krytyki jest skazany na popełnianie błędów"

-2 C
Warszawa
poniedziałek, 4 grudnia, 2023

"Każdy rząd pozbawiony krytyki jest skazany na popełnianie błędów"

spot_img

Mołdawia/ Przeprowadzono kontrolowaną detonację pocisku znalezionego w jeziorze niedaleko granicy z Ukrainą

Warto przeczytać

Mołdawscy pirotechnicy przeprowadzili w czwartek kontrolowaną detonację fragmentów pocisku, który został znaleziony dzień wcześniej w jeziorze niedaleko od granicy z Ukrainą. Władze potwierdziły, że była to rakieta, lecz eksperci dopiero mają ustalić, jakiego typu.

Fragment rakiety zauważyli w środę mieszkańcy wsi Hirbovat w południowo-wschodniej części kraju. MSW Mołdawii powiadomiło w czwartek, że zabezpieczyło teren wokół jeziora. Na miejsce w tym celu wysłano policjantów, a także funkcjonariuszy straży granicznej i pracowników inspektoratu ds. sytuacji nadzwyczajnych – pisze rumuński portal Digi24.

Po potwierdzeniu, że znaleziony obiekt to rakieta, specjaliści pirotechnicy dokonali w czwartek jego kontrolowanej detonacji – podano. (PAP)

just/ ap/

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz imiÄ™

Najnowsze artykuły