fbpx

"Każdy rząd pozbawiony krytyki jest skazany na popełnianie błędów"

27.6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 lipca, 2024

"Każdy rząd pozbawiony krytyki jest skazany na popełnianie błędów"

„Hispanidad” donosi, że George Soros poprzez opłaconych sprawozdawców ONZ promuje aborcję, ideologię gender i walczy z chrześcijaństwem

Urodzony na Węgrzech George Soros zajmuje się finansowaniem wszystkiego, co usiłuje zniszczyć fundamenty cywilizacji chrześcijańskiej. Posługuje się w tym celu siecią stowarzyszeń czy fundacji – informuje hiszpańska gazeta.

Warto przeczytać

Soros – amerykański multimilioner węgierskiego pochodzenia, to równocześnie wielki promotor Nowego Porządku Świata – grupy instytucji międzynarodowych, chcących wprowadzić na całym świecie nowe prawa. Są one sprzeczne z prawem naturalnym. Chodzi m.in. o aborcję czy ideologię gender. 

„Hispanidad” donosi, że jedną z najbardziej o to walczących i kluczowych instytucji Nowego Porządku Świata jest ONZ. Gazeta poinformowała też niedawno, iż Victor Madrigal-Borloz, doradca ONZ ds. osób LGBT powiedział, że decyzja danej osoby o zmianie płci jest zgodna z międzynarodowym prawem praw człowieka.

Skrajny gender, feminizm i aborcjonizm

Juan Antonio de Castro, profesor Uniwersytetu Complutense, jest współautorem książki, „Soros, rompiendo España” (Soros, rozbijając Hiszpanię) omawiającej, w jaki sposób węgierski multimilioner „stoi za próbą rozbicia Hiszpanii w Katalonii jako podstawy do wyeliminowania suwerenności narodowej we wszystkich krajach Europy i narzucenia globalistycznego tsunami i relatywizmu moralnego”.

Profesor potępia też szereg pseudomoralnych koncepcji Sorosa, „takich jak skrajne LGBT, skrajny gender, skrajny feminizm, aborcjonizm, anty-życie, które próbuje narzucić, jakby to był moralny kod genetyczny, który wszyscy musimy przełknąć”.

Wnioski na zamówienie

Fundacja Forda i Open Society George’a Sorosa opłacają też specjalnych sprawozdawców. Mogą wpływać dzięki temu na treść ich sprawozdań i wniosków. Tak przynajmniej wynika z raportu Europejskiego Centrum Prawa i Sprawiedliwości. Opiera się on nie tylko na badaniu i analizie sprawozdań finansowych z lat 2015-2019, ale też na jednogodzinnych wywiadach osobistych z 28 specjalnymi sprawozdawcami w latach 2010-2020. Okazuje się, że 37 ze 121 specjalnych sprawozdawców ONZ, czyli aż 30 proc., otrzymało prywatnie pieniądze, właśnie od Fundacji Forda i Open Society George’a Sorosa. Informacja o tym została opublikowana przez gazetę „Actuall”, która zauważa, że „nikt nie finansuje niczego za darmo”. Opłacani sprawozdawcy ONZ byli m.in. nakłaniani do tego, „by krytykować sprzeciw sumienia wobec aborcji, wspierali jej dekryminalizację, czy dawali zielone światło nielegalnej imigracji, cenzurowali tradycyjne wartości rodzinne lub nauczali o »dobrodziejstwie« sadomasochizmu” – donosi „Actuall”.

Według „Hispanidad” Soros posunął się jeszcze dalej i „premiuje” też internetowych truthersów (ludzi, którzy odrzucają oficjalne wyjaśnienie i postrzegają media głównego nurtu jako narzędzie manipulacji dla mas). Jednym z najlepiej finansowanych jest najbardziej napastliwy i kłamliwy łowca haków, Maldita.es.

Więcej artykułów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz!
Wpisz imię